Licytacja zaczyna się za 28 dni, 2 godziny i 59 minut (2020-10-22 20:00:00)
Cena wywoławcza: 44000 PLN
Musisz być zalogowany aby móc wziąć udział w licytacji.
Tytuł obiektu Hypothetical Seduction
Artysta Rafał Olbiński
Technika Akryl/Płótno
Styl Realizm magiczny
Opis Obraz sygnowany na odwrocie: "Olbiński". Obraz posiada certyfikat autentyczności. Rama pozłacana, zabytkowa.
Wymiary 30x40x CM (11.81x15.75 x0 IN)
Rok powstania 2018

Bardzo dobry

Dostawa z : Polska

Zwrot : Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego dzieła w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Wszystkie obiekty w ofercie Artbidy zostały uprzednio zweryfikowane. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego dzieła w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Dane kupującego są wykorzystywane tylko i wyłącznie do finalizacji transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, aby poznać więcej szczegółów.

Czy potwierdzasz zakup obiektu?