Landscape
Piotr Trusik

Landscape , 2020

Olej/Płótno , 35x 25 cm

3841.95 PLN

Pejzaż jurajski
Cezary Trzepizur

Pejzaż jurajski , 2019

Olej/Płótno , 73x 65 cm

1000 PLN

Hypothetical Seduction
Rafał Olbiński

Hypothetical Seduction , 2018

Akryl/Płótno , 30x 40 cm

44000 PLN

Nie–Ludzie
Jan Gostyński

Nie–Ludzie , 2018

Tusz/Papier , 30x 40 cm

1000 PLN

Nie–Ludzie
Jan Gostyński

Nie–Ludzie , 2018

Tusz/Papier , 30x 40 cm

1000 PLN

Zajawka
Magda Parkitna

Zajawka , 2015

Akryl/Tektura , 100x 70 cm

1000 PLN

Hear the real world
Kamil Jaczyński

Hear the real world , 2020

Mieszana , 50x 70 cm

1000 PLN

Time traveller
Kamil Jaczyński

Time traveller , 2020

Własna , 50x 70 cm

1000 PLN

It's me
Katarzyna Daniel

It's me , 2020

Akryl/Płótno , 100x 80 cm

1000 PLN

Widmo
Katarzyna Daniel

Widmo , 2019

Akryl/Płótno , 100x 70 cm

1500 PLN

Moc
Katarzyna Daniel

Moc , 2019

Akryl na płótnie , 160x 100 cm

3500 PLN

Grenlandia
Andrzej Cybura

Grenlandia , 2020

Akryl/Olej , 80x 60 cm

1000 PLN

Drzewo
Aleksandra Kruk

Drzewo , 2018

Mieszana/Płótno , 80x 80 cm

1600 PLN

Power nap
Kamila Cellary

Power nap , 2020

Akryl/Płótno , 100x 120 cm

1000 PLN

Feel it
Kamila Cellary

Feel it , 2020

Akryl/Płótno , 100x 120 cm

1000 PLN

Black Panther
Agata Burnat

Black Panther , 2020

Akryl/Płótno , 60x 60 cm

1000 PLN

(nie)wesołe miasteczko
Paulina Robotycka

(nie)wesołe miasteczko , 2020

Akryl/Płyta , 67x 99 cm

1000 PLN

Sonety krymskie II
Aleksandr Yasin

Sonety krymskie II , 2020

Akryl/Płótno , 60x 70 cm

2000 PLN

Gaszenie
Ewa Witkowska

Gaszenie , 2018

Akryl/Płótno , 80x 80 cm

1000 PLN

Zobacz wszystkie aukcje