Dna
Marlena Kuć

Dna , 2019

Olej/Płótno , 100x 70 cm

1200 PLN

Abstrakcja
Marlena Kuć

Abstrakcja , 2019

Olej/Płótno , 100x 70 cm

1200 PLN

Pejzaż miejski
Ewa Witkowska

Pejzaż miejski , 2018

Akryl/Płótno , 50x 70 cm

1050 PLN (1)

Cygaro
Jacques Helbert

Cygaro , 1996

Litografia , 50x 70 cm

3000 PLN

Kobieca słodycz
Raphaël Gaudin

Kobieca słodycz , 2018

Akryl/Płótno , 80x 120 cm

1600 PLN

Night Wave
Pervin Ece Yakacik Leczycki

Night Wave , 2018

Olej/Płótno , 50x 100 cm

1300 PLN

Parkan
Henryk Gostyński

Parkan , 1997

Mieszana , 115x 95 cm

6000 PLN

Parkan
Henryk Gostyński

Parkan , 1996

Mieszana , 115x 95 cm

6000 PLN

Kompozycja
Marek Dzienkiewicz

Kompozycja , 1993

Akryl/Płótno , 37x 27 cm

1000 PLN

Poczekaj chwilę
Piotr Czajkowski

Poczekaj chwilę , 2008

Akryl/Płótno , 146x 114 cm

1000 PLN

Portret XIV
Zbigniew Sikora

Portret XIV , 2008

Olej/Płótno , 40x 40 cm

500 PLN

Subtelny II
Grażyna Bartnik

Subtelny II , 2007

Własna , 40x 40 cm

500 PLN

Okno
Jerzy Treit

Okno , 2007

Akryl/Płótno , 90x 60 cm

1000 PLN

Farrier
Tomasz Masionek

Farrier , 2019

Olej/Płótno , 100x 80 cm

1000 PLN

Galo Marec
Tomasz Masionek

Galo Marec , 2019

Olej/Płótno , 100x 80 cm

1000 PLN

Forma
Agnieszka Sztejerwald

Forma , 2019

Olej/Płótno , 90cmx 130cm cm

2000 PLN

Bez tytułu
Agnieszka Sztejerwald

Bez tytułu , 2017

Olej/Płótno , 70x 100 cm

2000 PLN

Wodospad
Mateusz Nguyen Van

Wodospad , 2019

Mieszana , 100x 80 cm

500 PLN

Reflections
Pervin Ece Yakacik Leczycki

Reflections , 2020

Olej/Płótno , 70x 100 cm

1500 PLN

Pierścionek
autor nieznany

Pierścionek

7.02x 7.04 cm

22000 PLN

Dance with me
Małgorzata Wójcik

Dance with me , 2020

Akryl/Płótno , 80x 100 cm

1000 PLN

Las
Katarzyna Daniel

Las , 2020

Akryl / Płótno , 100x 80 cm

1500 PLN

Gold Green
Katarzyna Daniel

Gold Green , 2020

Akryl/Płótno , 100x 80 cm

1500 PLN

Forever
Ryszard Rabsztyn

Forever , 2019

Akryl/Płyta HDF , 100x 100 cm

1000 PLN

Zobacz wszystkie aukcje