Golden Hour
Maria Pender

Golden Hour , 2020

Akryl/Płótno , 70x 50 cm

1000 PLN

Dna
Marlena Kuć

Dna , 2019

Olej/Płótno , 100x 70 cm

1200 PLN

Abstrakcja
Marlena Kuć

Abstrakcja , 2019

Olej/Płótno , 100x 70 cm

1200 PLN

Światy II
Beata Pałach

Światy II , 2018

Akwarele/Papier , 40x 30 cm

1000 PLN

Zobacz wszystkie aukcje