Aukcja została zakończona
Obiekt nie został sprzedany. Jeśli chcesz go kupić - zapytaj o dostępność.
Cena wywoławcza: 1000 PLN

Tytuł obiektu Postać w letargu
Artysta Adam Sikorski
Technika Linoryt
Typ obiektu Grafika
Styl
Opis Grafika typu linoryt ręcznie odbijana. Jednokolorowa odbitka przedstawiająca postać kobiety.

Praca jest pełna emocji, sieć ekspresyjnych linii buduje kobiece ciało
w intrygującej pozie.

Grafika jest sygnowana z przodu i z tyłu. Oprawa to czarna drewnian ramka, passe partout oraz szybka plexi.

Adam Sikorski – malarz, grafik
Urudzony 03.12.1984 r. w Gdynii. Studia ASP Gdańsk 2011 r., dyplom z malarstwa pracownia prof. Macieja Świeszewskiego, specjalizacja linoryt pracownia prof. Czesława Tumielewicza.

Uczestnik wystaw zbiorowych i indywidualnych. Nagroda Stypendium Prezydenta Miasta Gdańsk, II Nagroda w Pomorskiej Grafice roku, stypendium naukowe w latach 2009, 2010, 2011. Wyróżnienia i udziały w konkursach biennali i treannli. Prace artysty znajdują się w prywatnych kolekcjach takich jak np. Muzeum Fryderyka Chopina w Warszawie.
Wymiary 70x50x4.5 CM (27.56x19.69 x1.77 IN)
Rok powstania 2014

Idealny. Ramka nowa. Praca w stanie perfekcyjnym.

Dostawa z : Afganistan

Zwrot : Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego dzieła w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Wszystkie obiekty w ofercie Artbidy zostały uprzednio zweryfikowane. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego dzieła w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Dane kupującego są wykorzystywane tylko i wyłącznie do finalizacji transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, aby poznać więcej szczegółów.

Czy potwierdzasz zakup obiektu?