Aukcja została zakończona.
Ten obiekt jest dostępny w sprzedaży poaukcyjnej! Kup teraz za kwotę 127343.42 PLN
Kup teraz (127343.42 PLN)
Tytuł dzieła Fioraia z gitarą
Artysta Egisto Ferroni
Technika Olej/Płótno
Styl
Opis Obraz autorstwa florenckiego malarza Egisto Ferroni (1835-1912). Powstawał we Włoszech w latach 1890-1900. Olej na płótnie, 82 x 44 cm. Sygn. p.d. „Ferroni”. Stan zachowania oceniany na dobry. Obraz znajduję się obecnie na Ukrainie.
Wymiary 82x44x1 CM (32.28x17.32 x0.39 IN)
Rok powstania 1890

Stan obrazka oceniany na zadowalający. Uwaga! Tylko odbiór osobisty na Ukrainie!

Forma płatności: Gotówka

Dostawa z : Ukraina

Zwrot : Kupujący może zwrócić dzieło zakupione za pośrednictwem Artbidy w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Wszystkie obiekty w ofercie Artbidy zostały uprzednio zweryfikowane. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego dzieła w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Dane kupującego są wykorzystywane tylko i wyłącznie do finalizacji transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, aby poznać więcej szczegółów.