Razem
Katarzyna Klimek

Razem

Monotypia barwna , 40x30 cm

250 PLN

Zielona
Katarzyna Klimek

Zielona

Akryl , 70x50 cm

400 PLN

Cisza
Justyna Tuchorska

Cisza

, 100x70 cm

1000 PLN
V dzień 3 ptaki
Remigiusz Dobrowolski

V dzień 3 ptaki

Druk , 40x30 cm

450 PLN

Nocne marzenia
Rozalia Wójcik

Nocne marzenia

Olej/Płótno , 100x80 cm

4000 PLN

CEDRO
Wanda Ozierańska

CEDRO

Olej/Płótno , 30x30 cm

0 PLN
Sekrety
Małgorzata Wójcik

Sekrety

Akryl/Płótno , 70x90 cm

1000 PLN
Zobacz wszystkie aukcje