Połączeni
Viola Tycz

Połączeni

Akryl/Płyta HDF , 31x31 cm

900 PLN
Sandra
Agnieszka Dębczyńska

Sandra

Olej/Płótno , 80x80 cm

1600 PLN
Filip
Agata Leżuch

Filip

Olej/Płótno , 160x160 cm

1700 PLN
Desert Nocturne
Małgorzata Zaremba

Desert Nocturne

Akwaforta , 60x50 cm

1000 PLN

Zaklęte Porządki 14
Paweł Górski

Zaklęte Porządki 14

Pastel/Papier , 70x100 cm

1600 PLN

Dwa światy
Paweł Górski

Dwa światy

Enkaustyka/Płótno , 57x80 cm

2300 PLN

Zobacz wszystkie aukcje