Obiekt nie został sprzedany.
Ten obiekt jest dostępny w sprzedaży poaukcyjnej! Kup teraz za kwotę 350 PLN

Tytuł dzieła Gołąbek Pokoju
Artysta Władysław Hasior
Technika
Typ obiektu Grafika
Styl
Opis Kopia plakatu Władysałwa Hasiora wykonana przez Hadsund Foto Atelier Laurits Klausen w 1974 roku. Oryginał jest w Muzeum Sztuki Północnej Jutlandi Aalborg Dania. Plakat za szybą oprawiony w ramkę. stan idealny. Wymiary z ramą 78x60cm bez ramy 76x58cm. Plakat kupiony w galeri w Aalborgu - właściciel posiada rachunek. Plakat sygnowany Hasior 73 Aalborg.
Wymiary 78x60x3 CM (30.71x23.62 x1.18 IN)
Rok powstania 1974

Bez uszkodzeń

Dostawa z : Polska

Wszystkie obiekty w ofercie Artbidy zostały uprzednio zweryfikowane. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego dzieła w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Dane kupującego są wykorzystywane tylko i wyłącznie do finalizacji transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, aby poznać więcej szczegółów.

Czy potwierdzasz zakup dzieła?