Ten obiekt jest dostępny w sprzedaży poaukcyjnej! Kup teraz za kwotę 1200 PLN
Kup teraz (1200 PLN)
Tytuł dzieła Beskidzka wieś
Artysta Jan Wałach
Technika Olej/Płyta
Styl
Opis Jan Wałach scena rodzajowa beskidzkiej wsi z 1938 r. Technika olej na płycie. Obraz datowany i podpisany, jego prace w licznych muzeach. Brak certyfikatu.
Wymiary 55x41x7 CM (21.65x16.14 x2.76 IN)
Rok powstania 1938

Spękania malatury widoczne na zdjęciach. Rama z odpryskami.

Dostawa z : Polska