Zaloguj się aby zobaczyć cenę sprzedaży
Tytuł dzieła Bez Tytułu
Artysta Jerzy Chimiak
Technika Olej/Płótno
Styl Abstrakcja
Opis Obraz namalowany grubą warstwą farby, widoczna jest jego faktura.
Wymiary 115x121x2 CM (45.28x47.64 x0.79 IN)
Rok powstania 1993

Obraz jest oprawiony w oryginalną drewnianą ramę. Stan obrazu bardzo dobry.

Dostawa z : Polska