Aukcja została zakończona.
Zaloguj się aby zobaczyć cenę sprzedaży
Tytuł dzieła Bez Tytułu
Artysta Jerzy Chimiak
Technika Olej/Płótno
Styl Abstrakcja
Opis Obraz namalowany grubą warstwą farby, widoczna jest jego faktura.
Wymiary 115x121x2 CM (45.28x47.64 x0.79 IN)
Rok powstania 1993

Obraz jest oprawiony w oryginalną drewnianą ramę. Stan obrazu bardzo dobry.

Dostawa z : Polska

Zwrot : Kupujący może zwrócić dzieło zakupione za pośrednictwem Artbidy w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Wszystkie obiekty w ofercie Artbidy zostały uprzednio zweryfikowane. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego dzieła w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Dane kupującego są wykorzystywane tylko i wyłącznie do finalizacji transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, aby poznać więcej szczegółów.