Ten obiekt jest dostępny w sprzedaży poaukcyjnej! Kup teraz za kwotę 900 PLN
Kup teraz (900 PLN)
Tytuł dzieła Kobiety w cierniowych koronach
Artysta Mariola Żylińska-Jestadt
Technika Olej/Płótno
Styl Ekspresjonizm
Opis Obraz olejny na płótnie przedstawiający kobiety w cierniowych koronach
Wymiary 100x100x10 CM (39.37x39.37 x3.94 IN)
Rok powstania 2019

Bardzo dobry

Forma płatności: Płatność online

Dostawa z : Polska