Ten obiekt jest dostępny w sprzedaży poaukcyjnej! Kup teraz za kwotę 700 PLN
Kup teraz (700 PLN)
Tytuł dzieła Za horyzontem
Artysta Maria Janiga
Technika Olej/Płótno
Styl Realizm
Opis Z obrazu emanuje optymizm i pozytywne patrzenie na świat i życie. Namalowany po pobycie w Arcachon we Francji
Wymiary 55x55x4 CM (21.65x21.65 x1.57 IN)
Rok powstania 2000

Dobry

Dostawa z : Polska