Aukcja została zakończona
Obiekt nie został sprzedany. Jeśli chcesz go kupić - zapytaj o dostępność.
Cena wywoławcza: 2800 PLN

Tytuł dzieła Czerwonozielony
Artysta Ewa Osińska-Rozpędek
Technika Olej/Płótno
Styl Abstrakcja
Opis Abstrakcyjny obraz będący interpretacją pejzażu.
Wymiary 100x80x2 CM (39.37x31.5 x0.79 IN)
Rok powstania 1987

Obraz z 1987 roku, bez ramy, obity listewkami. Sygnatura z tyłu obrazu.

Dostawa z : Polska

Wszystkie obiekty w ofercie Artbidy zostały uprzednio zweryfikowane. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego dzieła w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Dane kupującego są wykorzystywane tylko i wyłącznie do finalizacji transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, aby poznać więcej szczegółów.

Czy potwierdzasz zakup dzieła?