Ten obiekt jest dostępny w sprzedaży poaukcyjnej! Kup teraz za kwotę 340 PLN
Kup teraz (340 PLN)
Tytuł dzieła Obiekt 1
Artysta Marta Skoczeń
Technika Litografia na poliestrze
Typ obiektu Grafika
Styl Abstrakcja
Opis Marta Skoczeń (ur. 1994, Łódź): Obiekt 1 - litografia na poliestrze, 10 x 10 cm, 2017 edycja 1/5. Oprawa: czarna rama aluminiowa 23x23 cm ze szkłem i passe-partout. Opis edycji 1/5 na froncie, sygnatura na odwrocie. Praca wystawiona na aukcję do obejrzenia w Expositorium Art Gallery, ul. Wiśniowa 46, Warszawa. Ze względu na szkło w oprawie preferowany odbiór osobisty w galerii lub przesyłka kurierska osobno pracy i ramy bez gwarancji na szkło. Marta Skoczeń (ur. 1994 r. w Łodzi) - studentka dwóch uczelni artystycznych w trybie równoległym, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (od 2013 r.) Wydziału Grafiki i Ecole Nationale Superieure des Beaux-Arts de Paris (od 2016 r.). W swojej praktyce posługuje się głównie fotografią analogową oraz rysunkiem, traktując je jako formę intymnego zapisu swoich doświadczeń.
Wymiary 10x10x0.1 CM (3.94x3.94 x0.04 IN)
Rok powstania 2017

Nowy. Praca oprawiona i sygnowana przez artystkę.

Dostawa z : Polska