Aukcja została zakończona.
Ten obiekt jest dostępny w sprzedaży poaukcyjnej! Kup teraz za kwotę 400 PLN
Kup teraz (400 PLN)
Tytuł dzieła Obiekt 3
Artysta Marta Skoczeń
Technika Litografia na poliestrze
Typ obiektu Grafika
Styl Abstrakcja
Opis Marta Skoczeń: Obiekt 3 - litografia na poliestrze, 22,5 x 22,5 cm, 2017 edycja 4/6. Oprawa: czarna rama aluminiowa 23x23 cm ze szkłem i passe-partout. Praca wystawiona na aukcję do obejrzenia w Expositorium Art Gallery, ul. Wiśniowa 46, Warszawa. Ze względu na szkło w oprawie preferowany odbiór osobisty w galerii lub przesyłka kurierska osobno pracy i ramy bez gwarancji na szkło.
Wymiary 22.5x22.5x0.1 CM (8.86x8.86 x0.04 IN)
Rok powstania 2017

Praca sygnowana przez autorkę.

Dostawa z : Polska

Zwrot : Kupujący może zwrócić dzieło zakupione za pośrednictwem Artbidy w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania.

Wszystkie obiekty w ofercie Artbidy zostały uprzednio zweryfikowane. Kupujący ma prawo do zwrotu zakupionego dzieła w ciągu 14 dni od daty jego otrzymania. Dane kupującego są wykorzystywane tylko i wyłącznie do finalizacji transakcji. Zapraszamy do zapoznania się z Regulaminem, aby poznać więcej szczegółów.