Zaloguj się aby zobaczyć cenę sprzedaży
Tytuł dzieła Niestałość przeobrażenia
Artysta Gabriela Sołowiej
Technika Olej/Płótno
Styl Abstrakcja
Opis Obraz powstał w pracowni malarskiej Apoloniusza Węgłowskiego.
Wymiary 85x135x2 CM (33.46x53.15x0.79 IN)

Stan bardzo dobry

Dostawa z: Polska