Zaloguj się aby zobaczyć cenę sprzedaży
Tytuł dzieła City noises
Artysta Karolina Lubaszko
Technika Akryl/Olej
Styl
Opis Akryl/Olej + elementy materiałowe pomalowane krawędzie, gotowy do powieszenia
Wymiary 120x80x5 CM (47.24x31.5x1.97 IN)

Zamalowane boki, sygnowane z tyłu

Dostawa z: Polska