Cena wywoławcza: 5000 PLN
Musisz być zalogowany aby móc wziąć udział w licytacji.
Tytuł dzieła Św. Wawrzyniec
Artysta Nieznany
Technika Olej
Styl Sakralny
Opis Na odwrocie sygnowany na rok 1806
Wymiary 100x80x10 CM (39.37x31.5x3.94 IN)

Tył sygnowany datą 1806 stan ramy do konserwacji

Dostawa z: Polska