Licytacja zaczyna się za 13 dni, 16 godzin i 41 minut (2018-11-30 22:58:00)
Cena wywoławcza: 2800 PLN
Musisz być zalogowany aby móc wziąć udział w licytacji.
Tytuł dzieła Czerwonozielony
Artysta Ewa Osińska-Rozpędek
Technika Olej/Płótno
Styl Abstrakcja
Opis Abstrakcyjny obraz będący interpretacją pejzażu.
Wymiary 100x80x2 CM (39.37x31.5x0.79 IN)

Obraz z 1987 roku, bez ramy, obity listewkami. Sygnatura z tyłu obrazu.

Dostawa z: Polska