Zaloguj się aby zobaczyć cenę sprzedaży
Tytuł dzieła Chrystus upadający pod krzyżem
Artysta Hanka Drewniak
Technika Olej/Płótno/Sklejka
Styl Sakralny
Opis Obraz olejny na sklejce drewnianej z naklejonym i gruntowanym płótnem. 125x68cm
Wymiary 125x68x2 CM (49.21x26.77x0.79 IN)

Obraz olejny na sklejce drewnianej z naklejonym i gruntowanym płótnem 125x68cm

Dostawa z: Polska