Zaloguj się aby zobaczyć cenę sprzedaży
Tytuł dzieła Ocean
Artysta Aleksander Ambrożuk
Technika Olej/Płótno
Styl
Opis Obraz namalowany na podobraziu płóciennym o wymiarach 60 cm x 40 cm, sygnowany, rok powstania 2018
Wymiary 60x40x1.5 CM (23.62x15.75x0.59 IN)

Nowy

Dostawa z: Polska